Inteva Products osiąga porozumienie na zakup grupy Body Systems firmy ArvinMeritor.

TROY, MICH, 3 sierpnia 2010 -. Inteva Products, LLC, spółka zależna Renco Group, Inc, doszły do porozumienia w dniu dzisiejszym w sprawie zakupy grupy Body Systems firmy ArvinMeritor. Sfinansowanie transakcji jest zależne od zgody organów regulacyjnych.

"Działalność grupy Body Systems firmy ArvinMeritor doskonale uzupełnia naszą obecność na świecie, ofertę produktów i możliwości" powiedział Lon Offenbacher, prezes i dyrektor generalny Inteva Products. Oprócz rozbudowy naszej produkcji i obszaru technicznego, zdobywamy zespół ekspertów w grupie Systemów Dachowych (Roof Systems) i grupie Silników, rozszerzamy produkty i usługi, które oferujemy naszym klientom.

Przejęcie dotyczy obiektów w 14 krajach na 4kontynentach.

O firmie Inteva Products, LLC

Inteva Products, LLC posiada ponad 90 lat doświadczenia i wiedzy, umożliwiając realizację jednych z najlepszych pomysłów w branży za pomocą światowych zasobów 18 zakładów na 3 kontynentach. Inteva konstruuje, zajmuje się inżynieringiem, produkcją i montażem Systemów Wnętrz, Kokpitów, Zamków i Systemów Zamykania, Modułów Drzwiowych             i Systemów Podnoszenia Szyb dla wiodących producentów OEM na całym świecie. Szeroka oferta firmy Inteva pozwoli zapewnić wszystko, od komponentów do w pełni zintegrowanych podsystemów pojazdu. Inteva zobowiązuje się do wykonania pracy na najwyższym poziomie dla wszystkich klientów, do tworzenia rozwiązań, które spełniają wymogi jakości i specyfikacji technicznych, z uwzględnieniem czasu wykonania i budżetu. Więcej informacji na stroniewww.intevaproducts.com.


Insight. Inside. Inteva.


O firmie ArvinMeritor

ArvinMeritor, Inc. jest wiodącym światowym dostawcą szerokiej gamy zintegrowanych systemów, modułów i komponentów dla klientów OEM oraz części zamiennych dla sektora transportu i przemysłu. Firma obchodziła swoją setną rocznicę w 2009 roku, świętując długą historię przyszłościowego myślenia. Firma obsługuje sektor samochodów ciężarowych, przyczep i specjalistycznych klientów OEM oraz niektórych części zamiennych i producentów samochodów osobowych. Akcje ArvinMeritor są notowane na Giełdzie Nowojorskiej pod symbolem ARM. Aby uzyskać ważne informacje o firmie odwiedź stronę internetową pod adresem: http://www.arvinmeritor.com