Inteva Products v České republice

Inteva je globálním dodavatelem komponentů a systémů pro automobilový průmysl se silným zaměřením na plnění požadavků zákazníka. Naše výrobky dodáváme včas, s důrazem na vysokou kvalitu a konkurenceschopnou cenu. Naše produktové řady členíme:

  • Dveřní systémy (Closures)
  • Interiérové systémy (Interiors)
  • Motory a elektronika (Motors & Electronics)

Máme více než 100 zákazníků, mezi které patří všechny přední světové a regionální automobilky.

Díky inovativním materiálům, procesům a aplikaci našich klíčových znalostí o produktech vytváříme přidanou hodnotu pro zákazníky. Naším cílem je být silným hráčem na světovém trhu.

Dveřní systémy

Produktová řada Closures společnosti Inteva využívá klíčové know-how v oblasti bezpečnosti a spolehlivosti dveřních systémů a zámků s využitím integrované elektroniky. Tyto produkty jsou velmi vysoce hodnoceny všemi zákazníky. 

Interiérové systémy

Produktová řada Interiors společnosti Inteva zahrnuje celou řadu komponentů a modulů pro interiéry vozidel. 

Motory a elektronika

Produktová řada Motors & Electronics podporovaná vlastním moderním vývojem nabízí širokou škálu robustních řešení především pro dveřní a střešní systémy. 

Lokalita

Kariéra

Inteva tým je různorodou skupinou inteligentních a kreativních lidí spolupracujících napříč kontinenty.

Naše firemní kultura je založena na spolupráci, důvěře a inovacích. Společně vyvíjíme a vyrábíme ekologicky šetrné  high-tech systémy a komponenty pro více než 100 zákazníků po celém světě. Naše prostředí, které označujeme jako „Inteva Way“, je jedním z klíčových důvodů, proč se u nás lidé rozhodli budovat svou kariéru.